460K7EA OMEN DESKTOP PC ORISSA 1C20/ INTEL CORE i7 -10700(8CORE) HYPERX XMP 32GB DDR4 2933 (2x16GB) WDBLK 512 GB SSD NVMe TLC / 1TB 7200/ NVIDIA RTX 2060 SUPER 8GB/ WINDOWS 10 PLUS PPP AFRICA / BLACK

460K7EA OMEN DESKTOP PC ORISSA 1C20/ INTEL CORE i7 -10700(8CORE) HYPERX XMP 32GB DDR4 2933 (2x16GB) WDBLK 512 GB SSD NVMe TLC / 1TB 7200/ NVIDIA RTX 2060 SUPER 8GB/ WINDOWS 10 PLUS PPP AFRICA / BLACK
55 QNED80T6B | 55 Inch LG QNED AI QNED80 4K Smart TV AI Magic remote HDR10 webOS24 (2024)

55 QNED80T6B | 55 Inch LG QNED AI QNED80 4K Smart TV AI Magic remote HDR10 webOS24 (2024)
55 UT73006LA | 55 Inch LG UHD AI UT73 4K Smart TV 2024

55 UT73006LA | 55 Inch LG UHD AI UT73 4K Smart TV 2024
65 Inch LG NanoCell AI NANO80 4K Smart TV AI Magic remote HDR10 webOS24 – 65NANO80T6A (2024)

65 Inch LG NanoCell AI NANO80 4K Smart TV AI Magic remote HDR10 webOS24 – 65NANO80T6A (2024)
7G8X6EA#BH5 | HP ALL-IN-ONE-PC CARMENB24l (1C22)

7G8X6EA#BH5 | HP ALL-IN-ONE-PC CARMENB24l (1C22)
| Feature | Details |
|---|---|
| Processor | Intel i3-1215U (Alder Lake) |
| RAM | 8GB DDR4 3200 SODIMM |
| Storage | 512GB PCIe NVMe SSD |
| Graphics | UMA (Integrated) |
| Display | 23.8-inch FHD IPS Touchscreen, Anti-glare |
| Operating System | FreeDOS 3.0 |
| Color | Starry White |
| Camera | HD Camera |
| Warranty | 1 Year Limited Warranty |
| Weight | 6.5 kg |
86 MR6DE TV | Hisense 86 Inch UHD 4K Smart Interactive Digital Board

86 MR6DE TV | Hisense 86 Inch UHD 4K Smart Interactive Digital Board
– Screen Size: 86 Inches
– Brand: Hisense
– Display Technology: Mini LED, LED, LCD
– Resolution: 4K Ultra HD (3840 x 2160)
– Special Features: Integrated 4K camera, Dolby Atmos, Android 13, Smart Whiteboard, GoBoard Wireless Transmission
# Amazing Feature For
Mobile App Landing for Workspaces
Increase productivity with a simple to-do app. app for managing your personal budgets. Oat porta justo odio vitae auctor vitae integer congue magna lacus odio ac risus.
Amazing Features
A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradise
Powerfull Feature
A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary
Awesome Design
A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary
Unlimited Supports
A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary
How It Work?
A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradise
Our Special Features
A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradise
App ScreenShots
A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradise
Lovely Customers
A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradise
Behind the word mountains from the countries Vokalia and Consonantia, there live the blind. texts. Separated they.
Support Given
Clients Rating
Money Saved
Happy Clients
Frequently Asked Questions
A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradise
Our Latest News
A small river named Duden flows by their place and supplies it with the necessary regelialia. It is a paradise


